Տեղի է ունեցել Արցախի կառավարության նիստ, կարևորել է Հայաստանի հետ համակարգված աշխատանքը
Արցախի Հանրապետության նախագահ Արայիկ Հարությունյանի նախագահությամբ այսօր տեղի է ունեցել Արցախի կառավարության նիստ, որի ընթացքում նախագահն անդրադարձել է իր գլխավորած պատվիրակության՝ ՀՀ-ում ունեցած աշխատանքային քննարկումների արդյունքներին։
Արցախի Հանրապետության նախագահը ներկայացրել է հանդիպումների մանրամասները և Արցախի իշխանությունների մոտեցումներն Արցախի ապագայի վերաբերյալ:
Հարությունյանը կարևորել է Հայաստանի Հանրապետության հետ համակարգված աշխատանքը ինչպես ներքին խնդիրները հաղթահարելու, այնպես էլ արտաքին քաղաքական մարտահրավերներին դիմակայելու հարցում։

A session of the Artsakh government took place, and joint work with Armenia was emphasized
A meeting of the Artsakh government was held today under the chairmanship of the President of the Republic of Artsakh, Arayik Harutyunyan, during which the President referred to the results of the active discussions held by his delegation in the Republic of Armenia.
The President of the Republic of Artsakh presented the meetings' details and the Artsakh authorities' approaches regarding the future of Artsakh.
Harutyunyan emphasized the importance of collaborative work with the Republic of Armenia in overcoming internal problems and facing external political challenges.