Ռուբեն Վարդանյանը հանդիպել է Արցախի նախկին նախագահների հետ
Գործարար Ռուբեն Վարդանյանը «Ֆեյսբուքի» իր էջով տեղեկացրել է, որ հանդիպել է Արցախի նախկին նախագահների հետ։
«Ստեփանակերտում այսօր հանդիպեցի  Արցախի Հանրապետության նախկին նախագահներ Արկադի Ղուկասյանի և Բակո Սահակյանի հետ: Օրակարգում  մեր հայրենիքին սպառնացող վտանգների, աշխարհաքաղաքական մարտահրավերների, անվտանգության ապահովման, Արցախը հայկական պահելու ու զարգացնելու հարցերն էին:
Ինձ համար շատ կարևոր էր լսել նախագահների  կարծիքը, իրավիճակից դուրս գալու ելքերի վերաբերյալ  նրանց մոտեցումները:  Մենք համոզված ենք, որ նման մասշտաբի մարտահրավերներին դիմակայելու միակ հնարավորությունը բոլորիս համախմբումն է ու ողջ հայության ներուժի լիարժեք օգտագործումը»,- գրել է գործարարը։

Бизнесмен Рубен Варданян сообщил на своей странице в Facebook, что встретился с бывшими президентами Арцаха.
«Сегодня в Степанакерте я встретился с бывшими президентами Республики Арцах Аркадием Гукасяном и Бако Саакяном. На повестке дня были вопросы угроз нашей Родине, геополитических вызовов, обеспечения безопасности, сохранения армянского Арцаха и его развития.
Мне было очень важно услышать мнение президентов, их подходы к выходам из ситуации. Мы убеждены, что единственная возможность противостоять вызовам такого масштаба — это объединение всех нас и полное использование потенциала всех армян», — написал бизнесмен.