Վահան Քերոբյանը և նրա տեղակալը հանդիպել են JP Morgan խոշորագույն բանկային և ներդրումային կորպորացիայի ներկայացուցիչների հետ
28 Հոկտեմբերի, 17:01
Էկոնոմիկայի նախարար Վահան Քերոբյանը և նրա տեղակալ Ռաֆայել Գևորգյանը հոկտեմբերի 27-ին Լոնդոնում հանդիպել են JP Morgan խոշորագույն բանկային և ներդրումային կորպորացիայի  ներկայացուցիչների հետ։
Հանդիպման ընթացքում քննարկվել են խոշոր կորպորատիվ բիզնեսի համար միջազգային շուկաների հասանելիության ապահովման, ինչպես նաև գյուղատնտեսության, արդյունաբերության, հեռահաղոդակցության և այլ ոլորտների կազմակերպություններին վերաբերող ծրագրերի իրականացման համար միջազգային շուկաներից ներդրումների ներգրավման հնարավորությունները։

Ваан Керобян и его заместитель встретились с представителями крупнейшей банковской и инвестиционной корпорации JP Morgan
27 октября в Лондоне министр экономики Ваан Керобян и его заместитель Рафаэль Геворгян встретились с представителями крупнейшей банковской и инвестиционной корпорации JP Morgan.
В ходе встречи обсуждались возможности обеспечения доступа крупного корпоративного бизнеса на международные рынки, а также привлечения инвестиций с международных рынков для реализации программ, связанных с организациями сельского хозяйства, промышленности, телекоммуникаций и других отраслей.