Ամերիկացի ռեժիսոր Թիմ Բարթոնը և իտալացի դերասանուհի Մոնիկա Բելուչին հայտարարել են բաժանման մասին: Այս մասին գրում է Daily Mail-ը՝ հղում անելով զույգի համատեղ հայտարարությանը:
«Մեծ հարգանքով և միմյանց հանդեպ խորը հոգատարությամբ Մոնիկա Բելուչին և Թիմ Բարթոնը որոշել են բաժանվել»,- ասվում է հրապարակված հայտարարության մեջ:
Հայտնի է, որ Բարթոնն ու Բելուչին հարաբերությունների մեջ են եղել մի քանի տարի։ Զույգը պաշտոնապես հաստատել է սիրավեպը 2023 թվականին։
Ավելի վաղ հայտնի էր դարձել, որ Բելուչին ճանաչվել է բոլոր ժամանակների ամենագեղեցիկ աստղը: Լավագույն եռյակում են նաև ամերիկացի դերասանուհիներ Մերիլին Մոնրոն և Անջելինա Ջոլին: Նրանցից բացի, ամենագրավիչ հայտնիների ցուցակում ընդգրկվել են Սալմա Հայեկը, Քեթրին Զետա-Ջոնսը, Ջեյն Մենսֆիլդը, Այշվարիա Ռայը, Ռաքել Ուելչը և այլ կինոաստղեր:

Bellucci and Burton have split up
American director Tim Burton and Italian actress Monica Bellucci have announced their separation. The Daily Mail reports this, citing a joint statement from the couple.
“With great respect and deep concern for each other, Monica Bellucci and Tim Burton have decided to separate,” the statement reads.
It is known that Burton and Bellucci have been in a relationship for several years. The couple officially confirmed their romance in 2023.
Earlier, it became known that Bellucci was recognized as the most beautiful star of all time. The top three also include American actresses Marilyn Monroe and Angelina Jolie. In addition to them, the list of the most attractive celebrities included Salma Hayek, Catherine Zeta-Jones, Jayne Mansfield, Aishwarya Rai, Raquel Welch, and other movie stars.