Լինդսի Լոհանը վերադառնում է
Hulu սթրիմինգային ծառայությունը պաշտոնապես կանաչ լույս է տվել «Count My Lies» սերիալին, որտեղ գլխավոր դերերը կկատարեն Լինդսի Լոհանը և Շեյլին Վուդլին:
Ինչպես հաղորդում Է Variety-ն, երկու դերասանուհիներն էլ, «This Is Us» - ի հաղորդավարներ Իսահակ Ափթեյկերի և Էլիզաբեթ Բերգերի հետ, հանդես են գալիս որպես գործադիր պրոդյուսերներ: Նոր սերիալի սցենարը հիմնված է գրող Սոֆի Ստավայի համանուն վեպի վրա։
Ըստ սյուժեի՝ Վուդլիի հերոսուհին՝ պաթոլոգիական ստախոս Սլոան Քերուեյը, դայակ է ստանում Վիոլետ (Լոհան) և Ջեյ Լոքհարթ խարիզմատիկ զույգի համար։ Առաջին հայացքից դա նրա երազանքի գործն է, բայց իրականում նա հայտնվում է վտանգավոր գաղտնիքների կիզակետում, որոնք պատրաստ են պայթել աղետալի հետևանքներով:

Lindsay Lohan is back
Hulu has officially given the green light to the series “Count My Lies,” starring Lindsay Lohan and Shailene Woodley.
As reported by Variety, both actresses, along with “This Is Us” hosts Isaac Aptaker and Elizabeth Berger, serve as executive producers. The new series is based on the novel of the same name by writer Sophie Stava.
According to the plot, Woodley’s character, a pathological liar named Sloane Carraway, gets a job as a nanny for the charismatic couple Violet (Lohan) and Jay Lockhart. At first glance, it’s her dream job, but in reality, she finds herself at the center of dangerous secrets that are ready to explode with disastrous consequences.