19-ամյա Շայլո Ջոլի-Փիթը՝ հայտնի դերասաններ Անջելինա Ջոլիի և Բրեդ Փիթի դուստրը, լքել է մայրական տունը Լոս Անջելեսում։ Այս մասին գրում է The Daily Mail-ը՝ հղում անելով աղբյուրներին։
Ըստ տեղեկությունների, Շայլոն ամառվա համար ժամանակավորապես տեղափոխվել է իր ընկերուհու՝ պարուհի Քեոնի Ռոուզի տուն։ Լրատվամիջոցները հրապարակել են լուսանկարներ, որտեղ Շայլոն և Քեոնին գրկախառնվում են նոր բնակության վայրի մոտ։ Ավելի վաղ ԶԼՄ-ներում շրջանառվել էին լուրեր նրանց միջև հնարավոր ռոմանտիկ կապի մասին, որոնք սկսել էին արդեն նախորդ տարվա նոյեմբերից։
Ընտանեկան լարվածության ֆոնին Շայլոն պաշտոնապես հրաժարվել է հոր՝ Բրեդ Փիթի ազգանունից՝ թողնելով միայն «Ջոլին»։
Անջելինա Ջոլիի ներկայացուցիչների փոխանցմամբ՝ դերասանուհին իրավիճակին արձագանքում է հանգիստ։ Նրա երեխաների անվտանգությունն ապահովում են փորձառու անվտանգության աշխատակիցներ, այդ թվում՝ ԱՄՆ ռազմածովային ուժերի նախկին զինծառայողներ։
Նշենք, որ 50-ամյա Ջոլին վեց երեխա ունի՝ Մեդդոքսը (23), Պաքսը (21), Զահարա (20), Շայլոն (19) և երկվորյակներ Նոքսն ու Վիվիյենը (17)։ Շայլոն այժմ ակտիվորեն զարգացնում է իր կարիերան պարարվեստում և վերջերս պայմանագիր է կնքել Movement Talent Agency գործակալության հետ։

19-летняя Шайло Джоли-Питт, дочь известных актеров Анджелины Джоли и Брэда Питта, покинула дом матери в Лос-Анджелесе. Об этом сообщает The Daily Mail со ссылкой на источники.
Согласно информации, Шайло временно переехала на лето в дом своей подруги — танцовщицы Кеони Роуз. СМИ опубликовали фотографии, на которых Шайло и Кеони обнимаются возле нового места жительства. Ранее в СМИ уже циркулировали слухи о возможной романтической связи между ними, которые начали появляться ещё в ноябре прошлого года.
На фоне семейного напряжения Шайло официально отказалась от фамилии отца — Питт, оставив только «Джоли».
По словам представителей Анджелины Джоли, актриса спокойно реагирует на ситуацию. Безопасность её детей обеспечивают опытные сотрудники службы охраны, включая бывших военнослужащих ВМС США.
Отметим, что у 50-летней Джоли шестеро детей: Мэддокс (23), Пакс (21), Захара (20), Шайло (19) и близнецы Нокс и Вивьен (17). Сейчас Шайло активно развивает свою карьеру в танцевальном искусстве и недавно подписала контракт с агентством Movement Talent Agency.