19-ամյա Շայլո Ջոլի-Փիթը՝ հայտնի դերասաններ Անջելինա Ջոլիի և Բրեդ Փիթի դուստրը, լքել է մայրական տունը Լոս Անջելեսում։ Այս մասին գրում է The Daily Mail-ը՝ հղում անելով աղբյուրներին։
Ըստ տեղեկությունների, Շայլոն ամառվա համար ժամանակավորապես տեղափոխվել է իր ընկերուհու՝ պարուհի Քեոնի Ռոուզի տուն։ Լրատվամիջոցները հրապարակել են լուսանկարներ, որտեղ Շայլոն և Քեոնին գրկախառնվում են նոր բնակության վայրի մոտ։ Ավելի վաղ ԶԼՄ-ներում շրջանառվել էին լուրեր նրանց միջև հնարավոր ռոմանտիկ կապի մասին, որոնք սկսել էին արդեն նախորդ տարվա նոյեմբերից։
Ընտանեկան լարվածության ֆոնին Շայլոն պաշտոնապես հրաժարվել է հոր՝ Բրեդ Փիթի ազգանունից՝ թողնելով միայն «Ջոլին»։
Անջելինա Ջոլիի ներկայացուցիչների փոխանցմամբ՝ դերասանուհին իրավիճակին արձագանքում է հանգիստ։ Նրա երեխաների անվտանգությունն ապահովում են փորձառու անվտանգության աշխատակիցներ, այդ թվում՝ ԱՄՆ ռազմածովային ուժերի նախկին զինծառայողներ։
Նշենք, որ 50-ամյա Ջոլին վեց երեխա ունի՝ Մեդդոքսը (23), Պաքսը (21), Զահարա (20), Շայլոն (19) և երկվորյակներ Նոքսն ու Վիվիյենը (17)։ Շայլոն այժմ ակտիվորեն զարգացնում է իր կարիերան պարարվեստում և վերջերս պայմանագիր է կնքել Movement Talent Agency գործակալության հետ։

19-year-old Shiloh Jolie-Pitt, the daughter of famous actors Angelina Jolie and Brad Pitt, has left her mother's house in Los Angeles. The Daily Mail reports on this, citing its sources.
According to information, Shiloh has temporarily moved to the house of her friend, dancer Keoni Rose, for the summer. The media published photos where Shiloh and Keoni are hugging near their new place of residence. Earlier, rumors circulated in the press about a possible romantic relationship between them, which began in November last year.
Amidst family tensions, Shiloh officially abandoned her father's surname, Brad Pitt, leaving only "Jolie".
According to Angelina Jolie's representatives, the actress is handling the situation calmly. Experienced security guards, including former US Navy personnel, ensure the safety of her children.
Jolie, 50, has six children: Maddox (23), Pax (21), Zahara (20), Shiloh (19), and twins Knox and Vivienne (17). Shiloh is currently actively developing her career in dancing and recently signed a contract with Movement Talent Agency.