Պիեռ Ռիշարը 90 տարեկանում նոր ֆիլմ է նկարել
90-ամյա Պիեռ Ռիշարը հայտարարել է նոր ֆիլմի մասին՝ «Մարդը, որ տեսել է արջին, որ տեսել է մարդուն»։ Սա, հավանաբար, կլինի նրա վերջին ֆիլմը:
Պիեռ Ռիշարը նաև նշել է, որ ֆիլմը նկարահանվել է անցյալ տարի, և պրեմիերան կլինի 2025թ. վերջում:
Նա զարմանքով նշել է, որ դեռ ունի շատ երկրպագուներ, և այդ փաստը համարում է մեծ ուրախություն իր համար: «Ես ուրախ եմ հիմա 2-3 բառ ասել ձեզ: Եվ այդ 3 բառերից մեկն այն է, որ պետք է հայտարարեմ. ինձ համար սա մեծ իրադարձություն է՝ ես նկարել եմ վերջին ֆիլմը որպես ռեժիսոր։ Ինձ շատ դուր է գալիս այս ֆիլմը, և ես շատ ուրախ կլինեմ, եթե գնաք ու դիտեք այն: Ֆիլմը դուրս կգա 2025 թվականի վերջին եռամսյակում»։

Pierre Richard made a new film at the age of 90
Pierre Richard, 90, announced the new film The Man Who Saw the Bear Who Saw the Man. This will probably be his last film.
Pierre Richard also mentioned that the film was shot last year and will premiere at the end of 2025.
He noted with surprise that he still has many fans and considers that fact a great joy. "I am happy to say two or three words to you. This is a big event for me. I directed my last film. I like this movie, and I will be very happy if you go and watch it. The movie will be released in the last quarter of 2025."