Հայտնի է՝ երբ կամուսնանան Թոմ Հոլանդը և Զենդայան
Spider-Man-ի աստղ Թոմ Հոլանդը և դերասանուհի Զենդայան մտադիր են օրինականացնել իրենց հարաբերությունները 2025 թվականին։ Այս մասին հայտնում է Life & Style կայքը՝ հղում կատարելով իր աղբյուրին
Աղբյուրի փոխանցմամբ՝ Հոլանդն անհամբեր սպասում է հարսանիքին և առաջիկա տոնակատարության մասին խոսում է ընկերների հետ։
Դերասանը իր գործընկեր Ռոբերտ Պատինսոնին առաջարկել է «փեսայի ընկերոջ» կարգավիճակը հարսանիքին, ում հետ երկար տարիներ «եղբայրական հարաբերություններ» են ունեցել։
«Թոմն ու Զենդայան արդեն ապրում են որպես ամուսին և կին, շարունակում են նկարահանվել բազմաթիվ համատեղ կինոնախագծերում», - ընդգծել է աղբյուրը։

It is known when Tom Holland and Zendaya will get married
Spider-Man star Tom Holland and actress Zendaya plan to make their relationship legal in 2025. This is reported by the Life & Style website, referring to its source
According to the source, Holland looks forward to the wedding and discussing the upcoming celebration with his friends.
The actor offered his partner Robert Pattinson the "friend of the groom" status at the wedding, with whom he had a "fraternal relationship" for many years.
The source emphasized that "Tom and Zendaya are already living as husband and wife and continue to appear in many joint film projects."