Ջոկովիչը ներկայացրել է Hublot-ի «լյուքս» դասի ժամացույցները (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
«Մեծ սաղավարտի» մրցաշարերի 24-ակի հաղթող, աշխարհի 7-րդ ռակետ Նովակ Ջոկովիչը ներկայացրել է Hublot-ի «լյուքս» դասի ժամացույցների նոր հավաքածուն:
Ջոկովիչը Hublot-ի դեսպան Է դարձել 2021 թվականին։ Թենիսիստը հաճախ հայտնվում է հասարակության մեջ՝ կրելով շվեյցարական արտադրողի ժամացույցները:
«Նովակ Ջոկովիչի ռակետներն ու մարզաշապիկները վերածվում են բացառիկ ժամացույցի, որը երկրորդ կյանք է ստանում որպես յուրահատուկ թալիսման»,- ասվում է Hublot-ի պաշտոնական կայքում արված հրապարակման մեջ։
«Hublot-ի հետ այս հատուկ ժամացույցի ստեղծման համագործակցությունը ինձ համար անհավանական փորձ էր»,- ասել է Ջոկովիչը։

Novak Djokovic, the 24-time winner of the "Grand Slam" tournaments and the seventh-ranked racket in the world, presented a new collection of Hublot's "luxury" class watches.
Djokovic became the ambassador of Hublot in 2021. The tennis player is often seen wearing watches from the Swiss manufacturer in public.
"Novak Djokovic's racquets and jerseys are transformed into an exclusive watch that gets a second life as a unique talisman," Hublot said in a statement on its official website.
"Collaborating with Hublot to create this special watch was an incredible experience for me," said Djokovic.