Պետրոսյանին հրավիրել են Comedy Club-ի ռեզիդենտ դառնալ
TNT-ի գլխավոր տնօրեն Թինա Կանդելակին հումորիստ, գրող Եվգենի Պետրոսյանին հրավիրել է դառնալ Comedy Club ժամանցային շոուի մշտական ռեզիդենտ, հաղորդում է հեռուստաալիքի մամուլի ծառայությունը։
Սեպտեմբերին ТНТ-ի մամուլի ծառայությունից հայտնել էին, որ «Comedy Club» շոուն, որը եթեր հեռարձակվում էր 19 տարի, փակվում է։ Ավելի ուշ նախագծի կրեատիվ պրոդյուսեր Գարիկ Խարլամովը և հաղորդավար Պավել Վոլյան հերքեցին ծրագրի փակումը, ասելով, որ դա նշանակում է միայն Comedy Club-ի հին փուլի ավարտը և հայտարարում է նոր սեզոնի մասին: Խարլամովի խոսքով՝ շոուն միշտ զարգացել և հարմարվել է «նոր ժամանակներին», գրում է РИА Новости-ն։
«Մենք քննարկում էինք՝ արդյոք Պետրոսյանը կարող էր լինել Comedy Club-ի ռեզիդենտ, եթե ցանկանար։ Դուք եթե երբևէ որոշեք կանոնավոր կերպով դուրս գալ Comedy Club-ի բեմ, իմացեք, որ մեր դռները բաց են ձեր առջև ТНТ-ում», - Կանդելակիի խոսքերն են մեջբերում մամուլի ծառայությունում։

Петросяна пригласили стать резидентом Comedy Club
Генеральный директор ТНТ Тина Канделаки пригласила юмориста, писателя Евгения Петросяна стать постоянным резидентом развлекательного шоу Comedy Club, сообщает пресс-служба телеканала.
В сентябре пресс-служба ТНТ сообщила, что шоу «Comedy Club», которое транслировалось 19 лет, закрывается. Позже креативный продюсер проекта Гарик Харламов и ведущий Павел Воля опровергли закрытие программы, заявив, что это лишь означает конец старой сцены Comedy Club и анонсирует новый сезон. По словам Харламова, шоу всегда развивалось и адаптировалось. "новым временам". пишет РИА Новости.
"Мы обсуждали, сможет ли Петросян стать резидентом Comedy Club, если захочет. Если вы когда-нибудь решите регулярно выходить на сцену Comedy Club, знайте, что наши двери для вас открыты на ТНТ", - цитируют Канделаки в пресс-службе.