«Ես ամեն երեկո քնում եմ Դեյվիդի հետ». Վիկտորիա Բեքհեմ
Վիկտորիա և Դեվիդ Բեքհեմներին անվանում են հայտնիների շրջանում ամենաօրինական զույգերից մեկը։ Ամուսինները միասին երջանիկ են ավելի քան 25 տարի։ Նախկին ֆուտբոլիստը պատմել է, որ բառացիորեն առաջին հայացքից է սիրահարվել կնոջը։ Բեքհեմների ընտանիքի կյանքում շատ ծանր պահեր են եղել, սակայն նրանց հաջողվել է հաղթահարել դրանք։
Վիկտորիան կիսվել է մի գաղտնիքով, որն օգնում է իրեն և Դեյվիդին՝ պահպանել կրակը հարաբերություններում: Դիզայների խոսքով՝ ամուսինների համար կարևոր է, որքան հնարավոր է, հաճախ լինել միայնակ։
Հատուկ այդ նպատակների համար սիրահարները միանգամից մի քանի սենյակ են հատկացրել Հարթֆորդշիրում գտնվող իրենց կալվածքում։ Սենյակների մուտք ունեն միայն Դեյվիդն ու Վիկտորիան։
Վիկտորիան խոստովանել է, որ նույնիսկ տանը փորձում է անթերի տեսք ունենալ, ուստի նրա զգեստապահարանում կան շատ գեղեցիկ և բացառիկ սպիտակեղենի հավաքածուներ, գիշերազգեստներ և գիշերային շապիկներ:
«Ես ամեն երեկո քնում եմ Դեվիդ Բեքհեմի հետ։ Սխալ կլիներ՝ ոչ մի կերպ չդրսևորվել» - կատակել է Վիկտորիան։

Victoria and David Beckham are considered one of the most legitimate celebrity couples. They have been happy together for more than 25 years. The former football player said that he literally fell in love with his wife at first sight. The Beckham family experienced many difficult moments, but they managed to overcome them.
Victoria shared a secret that helps her and David keep the fire burning in their relationship. According to the designer, spouses must be alone as often as possible.
For these purposes, the lovers allocated several rooms at once in their estate in Hertfordshire. Only David and Victoria had access to the rooms.
Victoria admitted that she tries to look flawless even at home, so in her wardrobe there are many beautiful and exclusive linen sets, pajamas and nightgowns.
"I sleep with David Beckham every night. It would be a mistake not to show up in any way," joked Victoria.