Ադելին երկրպագուները երկար ժամանակ չեն տեսնի
Երգչուհին խոստովանել է, որ աշխատանքն իրեն թույլ չի տալիս լիարժեք վայելել կյանքը։ Մյունխենում կայացած համերգի ժամանակ Ադելը հայտարարել է, որ համերգային շրջագայության ավարտից հետո մեծ դադար է վերցնելու, որը կօգնի վերականգնել հոգեբանական և ֆիզիկական հավասարակշռությունը․
«Ես վերջին յոթ տարին փորձել եմ կառուցել իմ նոր կյանքը: Հիմա ուզում եմ վայելել արդյունքը», - ընդգծել է աստղը։
36-ամյա երգչուհին շրջագայության շրջանակներում ևս 10 համերգ կունենա։ Ելույթները տեղի կունենան նոյեմբերին՝ Լաս Վեգասում: Ադելը նշել է, որ դրանից հետո երկրպագուները նրան «երկար ժամանակ» չեն տեսնի։ Երգչուհու խոսքով՝ ինքն արդեն երեք տարի անընդմեջ բեմ է դուրս գալիս առանց ընդհատումների, ինչն իրեն շատ դժվար է տրվում։

The singer admitted that work does not allow her to fully enjoy life. During the concert in Munich, Adele announced that after the end of the concert tour, she would take a long break, which would help restore her psychological and physical balance.
"I have spent the last seven years trying to build my new life. Now I want to enjoy the result," the star emphasized.
The 36-year-old singer will have 10 more concerts as part of the tour. The performances will take place in November in Las Vegas. Adele noted that fans will not see her "for a long time" after that. According to the singer, she has been performing on stage for three consecutive years without interruption, which is very difficult for her.