«Բարբի» ֆիլմը սեպտեմբերի 4-ից կթողարկվի առցանց հարթակում
DVDsreleasedates կայքի տվյալներով՝ «Բարբի» ֆիլմն առցանց կթողարկվի սեպտեմբերի 4-ին։ Այսպիսով, Ռայան Գոսլինգի և Մարգո Ռոբիի մասնակցությամբ ֆիլմը կինոթատրոններում կանցկացնի մոտ մեկուկես ամիս, որից հետո կուղևորվի թվային հարթակներ:
Մեծ վարձույթի՝ այդքան կարճ ժամկետն անսովոր է, եթե հաշվի առնենք բարձր վճարները։ Գրետա Գերվիգի ֆիլմը արդեն ստացել է 1,18 մլրդ դոլար շահույթ՝ շարունակելով պահպանել համաշխարհային լսարանի հետաքրքրությունը։
«Բարբին» պատմում է հայտնի տիկնիկի մասին, որը ապրում է մտացածին Բարբիլենդում՝ վայր, որը բնակեցված է միայն բարբիներով և քեններով։ Աղջիկը վայելում է իր իդեալական կյանքը, երբ հանկարծ մի օր դադարում է համապատասխանել տեղական գեղեցկության նորմերին: Մարգո Ռոբին և Ռայան Գոսլինգը գնում են իրական աշխարհ՝ իրավիճակը շտկելու համար:

The movie "Barbie" will be released on the online platform from September 4
According to the website DVDsreleasedates, the movie "Barbie" will be released online on September 4. So, the film starring Ryan Gosling and Margot Robbie will spend about a month and a half in theaters, after which it will go to digital platforms.
Considering the high fees, such a short term for a large lease is unusual. Greta Gerwig's film has already earned $1.18 billion, continuing to hold the interest of a global audience.
"Barbie," tells the story of a famous doll who lives in the fictional Barbieland, a place populated only by Barbies and Kens. A girl is enjoying her ideal life when suddenly, one day, she stops meeting the local beauty standards. Margot Robbie and Ryan Gosling go into the real world to make things right.