Կիլիան Մբապեն և Քիմ Քարդաշյանը մասնակցել են Մայլք Ռուբինի երկույթին (ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ)
Քանի դեռ ամբողջ եվրոպական տրանսֆերային շուկան հետևում է Կիլիան Մբապեի ապագայի համար տրանսֆերային սագային, ֆուտբոլիստը և Քիմ Քարդաշյանը մասնակցել են գործարար Մայքլ Ռուբինի կազմակերպած ամենամյա «Հուլիսի չորսի» երեկույթին։
Մբապեն, կարծես, երեկոյի մի մասն անցկացրել է իր ամերիկահայ հայտնի ընկերուհու հետ: Ռուբինի հրապարակած տեսանյութում երևում է, թե ինչպես է զույգը շփվում միջոցառման ժամանակ և լայն ժպտում:
Սոցիալական ցանցերում տարածվող ուրերը, թե նրանք, հնարավոր է, հանդիպում են, ավելի քան հավանական է դառնում, բայց հստակ տեղեկություն այս մասով դեռ չկա։
Ուշագրավ է, որ Քիմ Քարդաշյանը Պարկ դը Պրենսում մասնակցել է ՊՍԺ-ի հանդիպումներին և, հավանաբար, արդեն ճանաչել է Կիլիանին այս երեկույթից առաջ:
Նշենք, որ Մբապեի հետ համատեղ լուսանկար «Ինստագրամի» իր էջում հրապարակել է նաև Քիմ Քարդաշյանը։ Երկույթի հյուրերի թվում են եղել Ջասթին Բիբերը, Ջեյ Զին, Բեյոնսեն, Լեոնարդո Դի Կապրիոն և շատ այլ հայտնի համաշխարհային աստղեր։

As the entire European transfer market follows the transfer saga for Kylian Mbappe's future, the footballer and Kim Kardashian attended businessman Michael Rubin's annual Fourth of July party.
Mbappe seems to have spent part of the evening with his famous Armenian-American girlfriend. In a video posted by Rubin, the pair can be seen bonding and smiling widely at the event.
Rumors circulating on social networks that they are possibly meeting are becoming more than likely, but there is no clear information on this yet.
Interestingly, Kim Kardashian has attended PSG matches at Parc des Princes and may have already known Kylian before this party.
It should be noted that Kim Kardashian also published a joint photo with Mbappe on her Instagram page. Justin Bieber, Jay-Z, Beyonce, Leonardo DiCaprio and many other famous world stars were among the guests of the two.