Միլանում գիշերը նշել են «Ինտերի» 20-րդ չեմպիոնությունը (ԼՈՒՍԱՆԿԱՐՆԵՐ)
Միլանի «Ինտերի» երկրպագուները» անցած գիշեր տոնել են թիմի 20-րդ չեմպիոնական տիտղոսը։ Նշենք, որ «Ինտերը» հաղթել է «Միլանին» և 5 տուր առաջ չեմպիոն հռչակվել։
«Ներաձուրիների» երկրպագուները խաղացողների հետ միասին նշել են հոբելյանական սկուդետոյի նվաճումը և ակումբի խորհրդանշանի վրա երկրորդ աստղի հայտնվելը։
«Այսօր յուրահատուկ, պատմական օր է «ներաձուրրի» ընտանիքի համար։ Այսօր մեր սրտերը լի են ուրախությամբ, քանի որ «Ինտերը» հասել է նրան, ինչի մասին քչերը կարող են երազել: Այսօր աշխարհի բոլոր մեր երկրպագուները տոնում են երկրորդ աստղի նվաճումը: Մեր պատմության այս անհավանական գլուխը միասին գրվել է բոլորիս կողմից», - հայտարարել է ակումբի նախագահ Սթիվեն Չժանը։

The 20th championship of "Inter" was celebrated at night in Milan (PHOTOS)
"Inter Milan" fans celebrated the team's 20th championship title last night. It should be noted that "Inter" beat "Milan" and were declared champions 5 rounds ago.
The fans of "Neradzuri," together with the players, celebrated the jubilee Scudetto victory and the appearance of the second star on the club emblem.
"Today is a special, historic day for the Neradzurri family. Our hearts are full of joy as Inter has achieved what few can dream of. Today, all our fans worldwide are celebrating the achievement of the second star. This incredible chapter in our history was written by all of us together," said club president Steven Zhang.