Դեկտեմբերի 31-ին Հանրապետության հրապարակում կկայանա գլխավոր տոնական համերգը
Երևանի քաղաքապետարանի ֆեյսբուքյան էջը տեղեկացնում է. «Դեկտեմբերի 9-ից սկսած Երևանի հիմնադրման 2750-ամյակին նվիրված շատրվանների պուրակում սիրված արտիստների և խմբերի մասնակցությամբ 7 համերգ է մեկնարկելու: Դեկտեմբերի 31-ին՝ ժամը 23:00-ին էլ, Հանրապետության հրապարակում կկայանա գլխավոր տոնական համերգը:
Միջոցառումների մասին ավելի մանրամասն կտեղեկացնենք նախապես: Այնպես որ՝ հետևե՛ք մեր էջին:
Ի դեպ, արդեն գործում է սուրբծննդյան տոնավաճառը: Դուք ունեք հրաշալի հնարավորություն՝ ոչ միայն դառնալու համերգային ծրագրերի մասնակից, այլև կատարելու տոնական գնումներ:
Ուրբաթ երեկոներն ու հանգստյան օրերը դարձրեք ավելի հիշարժան՝ վայելելով երևանյան Ամանորի շունչը քաղաքի սրտում՝ հաճելի ու տրամադրող միջավայրում»:

31 декабря на Площади Республики состоится главный праздничный концерт
Об этом сообщает Facebook-страница мэрии Еревана. "С 9 декабря в парке фонтанов, посвященном 2750-летию основания Еревана, пройдут 7 концертов с участием популярных артистов и коллективов.
31 декабря в 23:00 на Площади Республики состоится главный праздничный концерт.
Мы сообщим вам о мероприятиях более подробно заранее. Так что следите за нашей страницей.
Кстати, рождественская ярмарка уже работает. У вас есть прекрасная возможность не только стать участником концертных программ, но и совершить праздничный шопинг.
Сделайте вечера пятницы и выходные более запоминающимися, наслаждаясь духом ереванского Нового года в самом центре города, в приятной и вдохновляющей обстановке».