Շուտափույթ ապաքինում եմ մաղթում մեր աշխատակիցներին. Տիգրան Ավինյան
Երևանի փոխքաղաքապետ Տիգրան Ավինյանն անդրադարձել է այս գիշեր ԵԱՍՄ համայնքային հիմնարկի երկու աշխատակցի դանակահարությանը՝ տեղեկացնելով, որ նրանց կյանքին վտանգ չի սպառնում։
«Այս գիշեր արտակարգ դեպք է տեղի ունեցել Ավան-Առինջում: ԵԱՍՄ համայնքային հիմնարկի երկու աշխատակից դանակահարվել են իրենց աշխատանքը կատարելիս, այժմ նրանք գտնվում են հիվանդանոցում: Բարեբախտաբար նրանց կյանքին վտանգ չի սպառնում:
Շնորհակալ եմ շտապօգնության բժիշկներից և ոստիկանության ծառայողներից օպերատիվ արձագանքի համար: Մեր գործընկերներին շուտափույթ ապաքինում եմ մաղթում»,- գրել է նա ֆեյսբուքի իր էջում:

Желаю нашим сотрудникам скорейшего выздоровления. Тигран Авинян
Заместитель мэра Еревана Тигран Авинян сослался на ножевые ранения двух сотрудников общественного учреждения «Вывоз мусора и санитарная очистка Еревана» прошлой ночью, сообщив, что их жизни ничего не угрожает.
" Сегодня ночью в Аван-Ариндже произошло ЧП. Двое сотрудников общественного учреждения ВМСО получили ножевые ранения при выполнении своей работы, сейчас они находятся в больнице. К счастью, их жизни ничего не угрожает.
Спасибо за оперативную реакцию врачей скорой помощи и сотрудников полиции. Желаю нашим коллегам скорейшего выздоровления », — написал он на своей странице в Facebook.