Նիկոլ Փաշինյանն այցելել է ԱԽ գրասենյակ
Վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանն այցելել է Անվտանգության խորհրդի գրասենյակ՝ կառույցի 2022թ. գործունեության հաշվետվությունը քննարկելու նպատակով:
Խորհրդակցությանը մասնակցել են փոխվարչապետեր Մհեր Գրիգորյանը և Տիգրան Խաչատրյանը, Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանը, Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը, Պետական վերահսկողական ծառայության ղեկավար Ռոմանոս Պետրոսյանը, ԱԽ ղեկավար կազմը, պաշտոնատար այլ անձինք:
Վարչապետին զեկուցվել է Անվտանգության խորհրդի գրասենյակի կողմից 2022թ. կատարված աշխատանքների վերաբերյալ: Քննարկվել են ընթացիկ և առաջիկա միջոցառումները:

Nikol Pashinyan visited the office of the Security Council
Prime Minister Nikol Pashinyan visited the office of the Security Council to discuss the 2022 activity report of the structure.
Deputy Prime Ministers Mher Grigoryan and Tigran Khachatryan, Chief of Staff of Prime Minister Arayik Harutyunyan, Secretary of the Security Council Armen Grigoryan, Head of the State Control Service Romanos Petrosyan, the leadership of the Security Council, and other officials participated in the consultation.
The Prime Minister was informed about the work done by the Office of the Security Council in 2022. Current and upcoming events were discussed.