Արայիկ Հարությունյանը ծանոթացել է «Մանկական Եվրատեսիլ-2022»-ի նախապատրաստական աշխատանքներին
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավար, «Մանկական Եվրատեսիլ-2022» երգի մրցույթի նախապատրաստման և կազմակերպման հանձնաժողովի նախագահ Արայիկ Հարությունյանն այսօր այցելել է Կարեն Դեմիրճյանի անվան մարզահամերգային համալիր, ծանոթացել մրցույթի անցկացմանն ընդառաջ համալիրում իրականացվող աշխատանքների ընթացքին:
Շրջայցի ընթացքում Արայիկ Հարությունյանին ներկայացվել են դեկտեմբերի 11-ին անցկացվելիք միջոցառման կազմակերպմանն ուղղված ընթացիկ և արդեն ավարտված աշխատանքները:
Վարչապետի աշխատակազմի ղեկավարը հանձնարարել է «Մանկական Եվրատեսիլ-2022»-ը բարձր մակարդակով անցկացնելու համար անհրաժեշտ աշխատանքներն ավարտել սահմանված ժամկետներում:

Arayik Harutyunyan got acquainted with the preparations for "Junior Eurovision-2022."
The head of the Prime Minister's staff and the committee chairman for preparing and organizing the "Junior Eurovision-2022" song contest, Arayik Harutyunyan, today visited the sports and concert complex named after Karen Demirchyan. It got acquainted with the progress of the works carried out in the complex ahead of the contest.
During the tour, Araik Harutyunyan was presented with the current and already completed works to organize the event on December 11.
The head of the Prime Minister's Office instructed to complete the work necessary to hold the Junior Eurovision Song Contest 2022 at a high level within the specified time.