Pfizer-ի ղեկավարը չորս պատվաստումներից հետո վարակվել է կորոնավիրուսով
Ամերիկյան Pfizer դեղագործական կորպորացիայի գործադիր տնօրեն Ալբերտ Բուրլան վարակվել է կորոնավիրուսով։ Նա արդեն 4 անգամ պատվաստվել է կորոնավիրուսի դեմ, Twitter-ի իր Էջում հայտնել է ընկերության ղեկավարը:
Բուրլան ավելի վաղ նախազգուշացրել էր, որ աշխարհում կորոնավիրուսային վարակի նոր ալիք է մոտենում: Այս կապակցությամբ նա կոչ է արել բոլորին ռևակցինացվել և հիշեցրել է օմիկրոն շտամի վտանգավորության մասին։ Pfizer-ի ղեկավարը նաև կարծում է, որ COVID-19-ի դեմ պայքարի և կանխարգելման առկա մեթոդները թույլ են տալիս «մարդկանց ապրել իրենց կյանքով», չնայած կորոնավիրուսի նոր ալիքին:

The head of Pfizer was infected with the coronavirus after four vaccinations
Albert Burla, executive director of the American pharmaceutical corporation Pfizer, was infected with the coronavirus. He has already been vaccinated against coronavirus 4 times, the head of the company said on his Twitter page.
Burla warned earlier that a new wave of coronavirus infection is approaching the world. In this regard, he called on everyone to be revaccinated and reminded about the danger of the omicron strain. The head of Pfizer also believes that the current methods of combating and preventing COVID-19 allow "people to live their lives" despite the new wave of the coronavirus.