Մեկնարկում է Հայաստան-Լատվիա հանդիպման տոմսերի առցանց վաճառքը
Մայիսի 29-ից մեկնարկում է ՈՒԵՖԱ Եվրոպայի 2024 թվականի առաջնության որակավորման փուլի՝ հունիսի 19-ին կայանալիք Հայաստան-Լատվիա հանդիպման տոմսերի առցանց (օնլայն) վաճառքը https://tickets.ffa.am/ կայքում: Այս մասին հաղորդում է Հայաստանի Ֆուտբոլի ֆեդերացիան։
Տոմսերի վաճառքը Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղում կմեկնարկի ավելի ուշ: Այդ մասին կտրամադրվի հավելյալ տեղեկատվություն:
Տոմսերը, ինչպես առցանց, այնպես էլ Վ. Սարգսյանի անվան «Հանրապետական» մարզադաշտի տոմսարկղից, հնարավոր է գնել միայն անձնագրային նույնականացում անցնելուց հետո։ Մեկ անձը կարող է գնել ոչ ավել, քան 5 տոմս։ Նույնականացման համար անհրաժեշտ տվյալները մուտքագրելուց հետո խնդրում ենք սպասել նույնականացման հաստատմանը, որը կատարվում է յուրաքանչյուր օր՝ 10։00-20։00՝ 10-15 րոպեի ընթացքում:

Началась онлайн-продажа билетов на матч Армения-Латвия
29 мая на сайте https://tickets.ffa.am стартует онлайн-продажа билетов на отборочный раунд чемпионата Европы-2024, матч Армения-Латвия, который состоится 19 июня. Об этом сообщает Федерация футбола Армении.
Продажа билетов в кассах стадиона «Республиканский» имени В. Саргсяна начнется позже. Будет предоставлена ​​дополнительная информация об этом.
Билеты, как онлайн, так и в кассах стадиона «Республиканский» имени Саркисяна приобрести можно только после прохождения паспортной идентификации. Один человек может купить не более 5 билетов. После ввода необходимых данных для аутентификации дождитесь подтверждения аутентификации, которое занимает 10-15 минут ежедневно с 10:00 до 20:00.