«Հիասթափված ենք, քանի որ Մխիթարյանը ու Շկրինյարը կբացակայեն». Ինձագի
Միլանի «Ինտերի» գլխավոր մարզիչը խոսել է այսօր Իտալիայի գավաթի խաղարկության եզրափակիչ հանդիպման մասին։ Մարզիչը նշել է, որ հանդիպմանը չեն մասնակցի Մխիթարյանը և Միլան Շկրինյարը․
«Մենք մտածում ենք խաղ առ խաղ: Դեռ չորս հանդիպում ունենք, և նրանք մեկը մյուսից կարևոր են: Տղաները շատ եզրափակիչներ են անցկացրել, վաղը տասնվեցերորդ խաղը կլինի հիսուներեք օրվա ընթացքում, և դեռ չորս հանդիպում էլ ունենք: Մենք լավ արեցինք, որ կառավարեցինք մեր ուժերը: Մի փոքր հիասթափված ենք, քանի որ Մխիթարյանը ու Շկրինյարը կբացակայեն, բայց այս բոլոր հանդիպումների հետ մեկտեղ անխուսափելի է շատերի բացակայելը»,- ասել է «Ինտերի» գլխավոր մարզիչը։
Հիշեցնենք, որ Իտալիայի գավաթի խաղարկության եզրափակիչը կկայանա այսօր․ «Ինտեր»-ը կմրցի «Ֆիորենտինա»-ի հետ:

"We are disappointed because Mkhitaryan and Škriniar will be absent;" Inzaghi
The head coach of Milan "Inter" spoke today about the final match of the Italian Cup. The coach noted that Mkhitaryan and Milan Shkrinyar would not participate in the game.
"We think game by game. We still have four matches, which are more important than each other. The boys have played a lot of finals, tomorrow will be the sixteenth game in fifty-three days, and we still have four games to go. We did well in managing our forces. We are a little disappointed because Mkhitaryan and Škriniar will be absent, but with all these matches, many people will inevitably be absent," said the Inter head coach.
So that you know, the Italian Cup's final will take place today. Inter will compete with Fiorentina.