Արմեն Գրիգորյանը պանելային քննարկում է ունենալու Հիքմեթ Հաջիևի հետ
Մայիսի 30-ին ՀՀ Անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը Սլովակիայի մայրաքաղաք Բրատիսլավայում՝ մասնակցելու է «GLOBSEC 2023 Bratislava Forum»-ին, որի շրջանակներում նաև պանելային քննարկում է ունենալու Ադրբեջանի նախագահի օգնական Հիքմեթ Հաջիևի հետ:
Հիշեցնենք՝ Հայաստանի անվտանգության խորհրդի քարտուղար Արմեն Գրիգորյանը կգործուղվի Սլովակիա, ապա՝ Մոլդովա։ Գրիգորյանի գլխավորած պատվիրակությունը մայիսի 30-ից հունիսի 1-ը աշխատանքային հանդիպումներ կանցկացնի Բրատիսլավայում, իսկ հունիսի 1-2-ը՝ Քիշնևում։

Armen Grigoryan will have a panel discussion with Hikmet Hajiyev
On May 30, the Secretary of the Security Council of Armenia, Armen Grigoryan, will participate in the "GLOBSEC 2023 Bratislava Forum" in Bratislava, the capital of Slovakia, within the framework of which he will also have a panel discussion with the assistant to the President of Azerbaijan, Hikmet Hajiyev.
It should be noted that the Secretary of the Security Council of Armenia, Armen Grigoryan, will be sent to Slovakia and then to Moldova. The delegation headed by Grigoryan will hold working meetings in Bratislava from May 30 to June 1 and in Chisinau from June 1-2.